Pro lepší zdraví?

Podzim
Dobrý den lidem všem!
 
Za dva měsíce jsou Vánoce, utíká to opravdu rychle, avšak ještě předtím nás čekají krásy podzimu. Přiznejte si - kdo z vás nemiluje změny barev listí, čerstvější vzduch, teplo krbu?
 
Avšak podzim s sebou přináší i jednu nepříjemnost, na kterou si snad nikdy nezvykneme - náhlé ochlazení, na které naše tělo reaguje po svém. Imunita po půl roce odpočinku znovu musí nastartovat, ale nemůžete čekat, že vás sama od sebe ochrání od všech možných nachlazení.
 
Proto je tomuto období důležité přizpůsobit i svůj jídelníček. Osobně doporučuji teplé polévky, nejlépe vývary, a kaše. Když si dáte i skleničku grogu, svařáčku, vůbec neprohloupíte.
 
Dodáním všech potřebných látek - tedy vitamínů, minerálů a stopových prvků, nabereme odolnost vůči podzimnímu nachlazení a chřipce. Co ale většina z nás neví je, že většinu imunitního systému tvoří trávící trakt. proto sama užívám a vřele vám všem doporučuji probiotika. Nejenže obsahuje laktobacily (bakterie na ochranu a správnou funkci imunity), ale taktéž zinek na správný chod metabolismu.
 
Zde taktéž přidávám odkaz, pokud máte zájem o nejkvalitnější probiotika na našem trhu.
 
Přeji vám všem krásný den a hlavně hodně zdraví do podzimu! Zuzka
 
 
1 položek celkem
Zpět do obchodu